KRONI HOCKEY CAMP 2022

Hokejový kemp pre deti aký na Slovensku ešte nebol! Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť pre vaše deti byť súčasťou letnej prípravy Tomáša Tatara, Michala Čajkovského, Martina Fehérváryho a ďalších počas ich letnej prípravy. 

HOKEJOVÝ KEMP

2x tréning na ľade každý deň

Hokejové SKILLS tréningy na ľade

Kompenzačné cvičenia

OFF-ICE príprava v spolupráci s Health&Performance

Kondičné tréningy

OFF-ICE príprava v spolupráci s Health&Performance

Video

Foto + rozhovor

Seminár

Merch

KRONI HOCKEY súprava

Deň médií

Strava+Opatrovateľky

Desiata, Obed, Olovrant, Snack a pitný režim

Zábava

Loptové hry a iné

O KEMPE

KRONI HOCKEY zastrešuje letnú prípravu elitným hráčom ako Tomáš Tatar, Michal Čajkovský, Martin Bakoš, Martin Fehérváry, Adam Ružička a ďalší. Na počesť tejto príležitosti sme vytvorili jedinečnú možnosť pre mladých ambicióznych hokejistov, stať sa súčasťou ich letnej prípravy. Áno, pochopili ste to správne. Letná príprava PRO hráčov a hokejový kemp sa odohráva v tom istom čase, na tom istom mieste.

Cieľom kempu je poskytnúť Vášmu synovi zážitok z letnej prípravy a motivovať deti k disciplíne a výkonu. Hráči sú na ľade dvakrát do dňa počas celého kempu. Skills tréningy na ľade sú zamerané na rozvoj technických a taktických zručností hráča, hokejové IQ, práca na nedostatkoch a učeniu nových návykov. Dôležitou súčasťou je aj OFF-ICE príprava, ktorú zastrešujeme v spolupráci s Health&Performance. OFF-ICE príprava zahŕňa kompenzačné cvičenia na prevenciu zranení a kondičné tréningy. 

V rámci programu s hráčmi analyzujeme priebeh tréningov letnej prípravy našich PRO hráčov.  

Neoddeliteľná súčasť úspešného hokejistu je kamera a rozhovory. O zábavný program sa postará aj náš kameraman. Hráčom dáva otázky, natáča ich počas tréningov a učí ich rozprávať do kamery.  Následne zostrihané zábery a fotku dostane každý hráč na konci kempu.

Strava a pitný režim je zabezpečený po celý deň. K dispozícií su aj opatrovateľky, ktoré zodpovedajú za usmerňovanie hráčov, pomáhajú pri prezliekaní, pri obede a sú výpomocou pre mladých hokejistov. 

Kto sa môže zúčastniť?

Kemp je určený pre hráčov vo vekovej kategórií 7-14 rokov. Hráči sú rozdelení do dvoch skupín po 15 hráčov na samostatných,  po sebe idúcich ľadoch. Áno, na ľade je maximálne 15 hráčov spolu s troma trénermi KRONI HOCKEY. Kemp sa koná na ZŠ Petržalka v Bratislave

POČET ÚČASTNÍKOV JE OBMEDZENÝ

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a zarezervujte si miesto v KRONI HOCKEY KEMPE už dnes.

Ďakujeme veľmi pekne za krásne fotky a video. Celý kemp bol nie len po tréningovej stránke prefektný ale aj to okolo toho (myslím fotky, rozhovor, video, stretnutie s profi hráčmi, podpisy od hráčov atď). Samko si priniesol veľa skvelých zážitkov a aj skúseností do ďalšieho hokejového rozvoja.
Dodnes spomina na Kroniho:-)))) 
Robíte to všetci výborne a držíme Vám palce v ďaľšej práci.

S.S.

Najnovšie správy

Prihláste sa na odber NOVINIEK

Teraz už nepremeškáte ani jednu udalosť s KRONI HOCKEY! 

*Vyplnením políčok súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely