HOKEJOVÁ APLIKÁCIA, KTORÁ POSUNIE TVOJU HRU NA VYŠŠIU ÚROVEŇ

O APLIKÁCIÍ

Tréningové programy

Komplexné programy zamerané na celkové zlepšenie hry v rôznych záťažiach a tiež so špeciálnym zameraním na zlepšenie streľby, palicovej techniky ale aj ohybnosti a flexibility za pomoci kompenzačných cvičení.

Viac ako 250 videí

V kategórií ,,Shooting’’, ,,Stickhandling’’ a ,,Slideboard’’ sa každý mladý alebo amatérsky hokejista naučí základy práce s hokejkou, najčastejšie chyby pri strele ťahom a to ani zďaleka nie je všetko. Jediné čo k tomu treba je hokejka puk a kreativita.

Prevencia zranení

Zdravie a flexibilita je pre hokejistu nesmierne dôležitá. V kategórií ,,Kompenzačné cvičenia’’ zastrešená v spolupráci s Health&Performance, nájdete sériu videí, v ktorých vám priblížia ako má hráč zostať pripravený počas sezóny a predovšetkým nebyť zranený.

Mentálny tréner

Mentálna stránka je pre každého športovca jeden z najdôležitejších aspektov k úspechu. A to neplatí iba pri športe. PhDr. Michal Kopčan v kategórií ,,Mentálny tréner’’ každému hokejistovi poradí ako sa vyrovnať so stresom, nabrať sebadôveru a ďalšie princípy špičkovej výkonnosti.

Výživový poradca

Strava ovplyvňuje našu psychiku a výkon. Doc.Milan Sedliak PhD. v kategórií ,,Výživa’’ vysvetľuje prečo je výživa dôležitá a ako by mal vyzerať hráčov predzápasový deň. Dozviete sa aj rodziel medzi výživovými doplnkami a dopingom a ako dopĺnať potrebné latky nášmu telu.

Pribúdajúce katgórie

Do aplikácie budú neustále pribúdať nové kategórie ako napríklad viac ako 150 videí z ľadu, kategória vzdelávania - ako sa dostať na prestížnu školu v zahraničí aj vďaka hokeju, kedy je správny čas na agenta, čo nám napovedá flex hokejky a iné.

Pre koho je aplikácia určená?

V jednoduchosti – každému kto má hokejku. Vďaka komplexnosti aplikácie je vhodná pre mladých hokejistov vo veku 5-18 rokov ale aj amatérskym hokejistom či komukoľvek, kto má doma hokejku a nie je profesionálny hokejista (ten samozrejme toto všetko ovláda). 

V aplikácií si každý nájde ,,to svoje’’. Či už to bude iba trénovanie s pukom a hokejkou alebo celý návod na špičkovú výkonnosť. Aplikácia je vhodná aj pre hokejových rodičov, ktorí sa snažia svojich športovcov nasmerovať k čo najlepším výsledkom. 

Mám syna hokejistu /dcéru hokejistku

Mladým hokejistom aplikácia poskytne všetko, čo hráč nedostane vo svojom klube. Tréningové programy a cviky na individuálne tréningy. Hráči majú často problém so sebadôverou (napr. ak sa presúvajú do vyšších ročníkov) alebo prirodzený stres z toho, že ,,rodičia sú na tribúne a čo ak niečo pokazím’’. Ako rodičom asi netreba pripomínať ako ťažké je vysvetliť, prečo namiesto sladkostí zjesť kus ovocia a ako dôležitá je strava. Často sa k nám obracajú rodičia so slovami ,,hovorím mu to už dva mesiace, ale počúva iba keď mu to povie tréner’’. S aplikáciu máte trénera po ruke. 

Som amatérsky hokejista/amatérska hokejistka

Ak ste amatérsky športovec, nikto vás nenúti chodiť na tréningy a byť lepší. A vďaka KRONI HOCKEY aplikácií, posuniete vaše hokejové zručnosti minimálne o level vyššie. Môžete trénovať kdekoľvek a kedykoľvek. Z našich predošlých výskumov sme zistili, že veľkú rolu u amatérskych športovcov hrá čas a doprava. Ak kvôli práci nestihnete partičku na ľade, urobte pre seba niečo navyše a zatrénujte si doma. Aj keby to malo byť zopár kompenzačných cvičení. Ak si pre seba nájdete čo i len 10 minút navyše, urobíte pre seba viac ako väčšina. Odvďačí sa vám nie len zdravie ale aj spoluhráči, ktorých potiahnete k lepším výsledkom. Kto by predsa chcel byť na partičke ,,ten kto stráca puky’’?

Chcem aplikáciu, čo ďalej?

Stačí kliknúť na ,,Stihnuť na App Store’’ alebo ,,Stiahnuť na Google Play’’. Link vás prehodí do internetového obchodu, kde si aplikáciu stiahnete do zariadenia a následne zakúpite. Uvedená cena platí pre plný prístup ku celému obsahu a tréningovým programom. 

 

Najčastejšie otázky

Vďaka rodinnému zdieľaniu môžete jedno predplatné zdielať na viacerých zariadeniach. 

Viac o rodinnom zdieľaní pre Apple na linku: https://support.apple.com/sk-sk/HT201060

Viac o rodinnom zdieľaní pre Android na linku: https://www.androidsis.com/sk/ako-vytvoriť-rodinnú-skupinu-google/

Platba predplatného je veľmi jednoduchá. Stačí mať svoju platobnú kratu vo svojom zariadení a po odkliknutí tlačidla ,,Kúpiť predplatné’’ vám internetový obchod stiahne sumu predplatného. Na email vám príde potvrdenie o úhrade. 

Ak svoju platobnú kartu z akýchkoľvek dôvodov v zariadení nemáte a ani mať nechcete, ideálnym riešením je použitie jednorázovej karty. Jednorazové virtuálne karty sa dajú vytvoriť okamžite a sú určené na jednorazové online transakcie. Detaily jednorázovej virtuálnej karty sa po každej platbe automaticky zmenia, vďaka čomu je úroveň zabezpečenia online transakcií ešte vyššia a vy ste chránení pred internetovými podvodmi s platobnými kartami.

Áno. Každém kto nám pošle video do 20.decembra 2021 ako doma trénuje, dáme mu vyrobiť svoj vlastný KRONI HOCKEY MERCH a odošleme 🙂

 

 

 

Popíšte nám problém a zašlite nám ho na emailovú adresu support@kronihockey.com kde vám pomôže náš tím podpory.